Café Český Šternberk

Café Český Šternberk je otevřeno na nádvoří hradu. Denně Vám nabízí speciality domácí kuchyně, široký výběr dezertů, ovocných i zmrzlinových pohárů. Od ranních hodin Vám s radostí připraví voňavou kávu, vynikající čaj či horkou čokoládu, k nimž si můžete vybrat z čerstvých domácích dezertů nebo obědového menu. Aktuální nabídku naleznete na webových stránkách Café.

Kavárna prošla v roce 2014 celkovou rekonstrukcí. K dispozici je zdarma wi-fi připojení k internetu. Otevírací doba Café je shodná s otevírací dobou hradu, pro skupiny a předem domluvené akce je možné otevřít i v jiném termínu.

Stejného provozovatele jako Café má i Parkhotel Český Šternberk ležící přímo naproti hradu. Také prošel kompletní rekonstrukcí a poskytuje ubytování v 19 pokojích. Restaurace s venkovní terasou a krásným výhledem na hrad nabízí domácí kuchyni, kde se vaří podle osvědčených receptů a vyzkoušených nápadů z domácích surovin od místních dodavatelů. K procházkám, piknikům, grilování i ke sportu zve také přilehlý francouzský park, který založila Anna Marie Amabilie z Götzenu, rozená ze Sternberga, v 1. polovině 18. století.

Otevírací doba je shodná s otevírací dobou hradu.

Kontakt
Tel.: (+420) 730 516 437
e-mail: hotel@phcs.cz

www.parkhotelceskysternberk.cz
Erb

Kontakt: Hrad Český Šternberk, tel.: (+420) 317 855 101, info@hradceskysternberk.cz